Gaz do diesela

Gaz do diesela PROMOCJA – od 2900 ZŁ

Diesela na gaz

    Diesel na gaz ciekawe stwierdzenie ciekawe czy się da i jakie z tego płyną kożyści ?
Otóż się da i korzyści jest kilka:

  • Można zaoszczędzić od 10% – 25% pieniędzy wydanych na paliwo przy założeniu że cana gazu kształtuje się 50 % ceny ropy.
  • Wzrastają parametru samochodu (momęnt i moc) o ok. 5% – 20% zawsze jest wyższa
  • Ole napędowy z domieszką gazu lepiej się spala i jest mniejsza ilość cząstek stałych

Zasada działania takiej instalacji :

  • Zasada działania jest bardzo prosta gaz razem z powietrzem miesza się i dostaje się do cylindra gdzie razem z olejem napędowym spala się. Dając więcej gazu zmniejszamy mu jednocześnie pobór oleju napędowego. Ingerencja w silnik jest praktycznie znikoma dlatego nasza instalacja jest bezpieczna dla samochodu . Była testowana w samochodach ciężarowych i przeszła wszystkie testy w Instytucie Transportu Samochodowego dostając homologacje
  • Koszt instalacji do diesla można sprawdzić w naszym cenniku ewentualnie złożyć zapytanie ofertowe na adres podany poniżej.Cena diesel na gaz nie jest wyoka za tak ciekawe rozwiązanie .
  • Cena instalacji LPG do diesla

Auto gaz Piaseczno

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania z chęcią odpowiemy na nie. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową. Mamy nadzieję, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania. Nasze firmowe auto Ford Transit Conekt 1.8 diesel już jeździ na gazie możesz sprawdzić sam jak to działa.

Dodaj komentarz